logonew2

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ІСЛАМОЗНАВСТВА

Іслам і політикаІслам і політика: ідеологія, рухи, організації

У колективній монографії «Іслам і політика; ідеологія, рухи, організації» досхгаджуються феномен т. зв. «політичного» ісламу, або політичного активізму в ісламі, по відношенню до якого найчастіше викорис-товується термін «ісламізм». Розглядаються причини його виникнення, основні етапи становлення:, головні актори і структурні компоненти. Здійснюється аналіз розвитку феномену ісламізму в ключових регіонах світу, Монографія стане у нагоді експертам-ісламознавцям та релі-гієзнавцям, викладачам і студентам, представникам міжнародних організацій, ЗМІ - всім тим, хто вивчає іслам та опікується проблемою ісламізму, радикальних рухів та терористичних організацій.

Детальніше...

muslim community in ukraine 235648552323Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток

У колективній монографії «Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток» зроблена спроба відійти від традиційного для вітчизняних експертів підходу, сфокусованого здебільшого на феномені ісламу. Точкою відліку стає саме мусульманське середовище України. Завдяки цьому читач має можливість отримати досить повну й систематизовану інформацію щодо релігійних, політичних і громадських інституцій українських мусульман.

Детальніше

86d70b26eb1366c7d7c2d35f34843dabІсламська держава: генезис і нові тренди

Колективна монографія «Ісламська держава: генезис і нові тренди» підготовлена авторським колективом Всеукраїнської громадської організації «Український центр ісламознавства» і громадської організації «Арабський дім» у співпраці з фахівцями Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, Державної установи "Iнститут всесвiтньої iсторiї НАН України", Київського національного лінгвістичного університету й громадської організації «Центр академічного ісламознавства» під редакцією доктора філософських наук, професора Салаха З. і кандидата філософських наук Ауліна О.А. У монографії читач знайде аналіз явищ і процесів, що спричинили появу такого феномену як Ісламська держава. Значна увага також приділяється різним аспектам діяльності ІД та можливим наслідкам від неї.

Детальніше

cover musМИФЫ МУСУЛЬМАНСКОГО МОДЕРНА. АЛЕКСАНДР АУЛИН

Детальніше

Громадська Організація "Український центр ісламознавства". | Copyright ©2016-2022
Создание и продвижение сайта Разработка и создание сайта - Сайт ЦентрSite Center